Franchise Bilgilerimiz

Öncelikle şunu ifade edeyim: Suadiye Marmaris, sadece bir marka değil, bir ailedir. Tüm şubelerimizle ve çalışanlarımızla biz bir aileyiz. Ailemize katılan bireyleri de, yani çalışma arkadaşlarımızı da yalnız bırakmıyoruz. Çoğu franchising sistemi gibi ‘Markayı sat, kim ne yaparsa yapsın!’ zihniyetinde olmadık hiç.

Suadiye Marmaris benim gözbebeğimdir. Markamın her işiyle severek isteyerek ilgilenmek en büyük hobimdir. Suadiye Marmaris’in franchising şartları gayet esnektir. Aileye katılacak olan bireylerin kendi şubelerini ve gelirlerini daima koruyacak bir sisteme sahiptir. Bunun için günümüzde tercih edilen tedarikçilerle çok uygun anlaşmalar yapılmış, ürün ve mal tedarik giderleri en düşük seviyede sabitlenmiş ve piyasada dalgalanmadan çok fazla etkilenmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Yani ambalaj, içecek, reklam ve hammadde maliyetlerini en düşük seviyelerde tutmak için köklü ve hepimizin bildiği markalarla antlaşmalar sağlanmıştır. Markayı verdik, geri çekilmiyoruz tabii ki. Fast food sektörüne yabancı iş ortaklarımız için kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz ve ülke çapında çoğu tezgahçı ustaya iş öğretmiş, işi sevdirmiş ve bu işe gönül vermiş mutfak ve imalat şeflerimiz var.

Hâlâ da Türkiye’nin dört bir yanındaki Suadiye Marmaris şubelerine personel yetiştirme, işletme ve otomasyon sistemleri hakkında bilgi ve eğitim vermektedirler.