Hakkımızda

Markamız 2004 yılında şahsım ve yeğenlerim tarafından bir aile şirketi olarak kuruldu. İlk şubemizi o zamanlarda gözde bir lokasyon olan İstanbul Ataşehir’de açtık. Kolları sıvayıp çalışmaya başladık. Biz her işimizde başarılı olmayı hedefleyip bu hedefe doğru emin adımlarla ilerlemeyi ilke edindik ve başarılı da olduk.

Suadiye Marmaris’i kurarken belli ürünler vardı. Tost, sosis, hamburger vesaire… Ben ve yeğenlerim bu ürünleri daha çok çeşitlendirerek Türk mutfağına yepyeni bir menü kattık diyebiliriz. Ürünlerimiz geniş bir lezzet yelpazesine sahip. Et ürünleri, tavuk ürünleri ve sebze çeşitleriyle bu menüleri daha da zenginleştirip insanımıza sunduk. Özellikle biftek kaşarlı sandviç ürünümüz dünya standartlarında bir üne sahip. Bu, ustalık isteyen bir meziyet olan ‘doğru hayvan, doğru et’ anlayışıyla yapılan bir çalışmadır. 

Biz yerli besi hayvanlarını, özel yetiştirildikleri Çanakkale bölgesinden tamamen doğal yöntemle beslenmiş hayvanlardan tedarik etmekteyiz. Hayvanlarımızı kendimiz alıp tamamen helal kesim yapıyoruz. Etlerimiz kendi kasaplarımız tarafında parçalanıp şubelerimize dağıtılıyor. Şubelerimizde ustalarımızın maharetli ellerinde yenilmeye hazır hale getiriliyor. Hayvanın bonfile denilen bölgesinden elde edilen az miktarda etten oluşan bu bölüm hayvanın en lezzetli yerlerinden biridir. Jülyen tarzı kestiğimiz bonfile et ızgarada pişirme yöntemiyle pişerken, bir yandan da sandviçin içinde eriyen kaşar efsane buluşmayı beklemekte. Et piştikten sonra sadece kekik ve tarifi bir sır olan Marmaris sosumuzla birlikte servis edilir ve afiyetle yenilir.

Suadiye Marmaris olarak aktif çalışan 45 şubemiz var. Zekeriyaköy’de açacağımız şube ile birlikte 46. şubemize ulaşacağız.