İnsan Kaynakları Uygulamaları

Sektöründe lider markalardan biri olan Suadiye Marmaris, çalışanlarına dinamik kariyer olanakları da sağlayan bir marka olma yolunda her geçen gün hedeflerini büyütmektedir.  Bu hedef doğrultusunda, çalışanlarımız yetki ve insiyatiflerini kullanmak, kendi kendilerini yönetmek, kendi hedeflerini kendi koydukları zaman aralığı içinde gerçekleştirmek için teşvik edilirler. Manevi bağları kuvvetli, işe yüreğini koyan, sahiplenebilen, çok işlevli çalışanlarımız ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimize ve hizmet anlayışımıza her geçen gün aşama kaydettirmek en önemli hedefimizdir.

SuadiyeMarmaris’ de bütün çalışanlara geniş eğitim olanakları sunulur. Her pozisyonun kendini geliştirmek için yapabilecekleri, atacak adımları olduğunu düşünerek eğitim olanakları sağlanmaktadır.

Şirketimizde geliştirdiğimiz bütün sistemlerde çalışanlarımızın temel sorumluluğu, kendini ve işini geliştirerek, şirkete ve kendine değer katmaktır. Yönetim ise, çalışanı kendi uzmanlık alanı içinde tam olarak bilgilendirmekle, herkese gerekli profesyonel gelişme araçlarını sunmakla ve rehberlik etmekle sorumludur.