Suadiye Marmaris

Sadece bir marka değil, bir aile

Suadiye Marmaris yolculuğumuz, 2002 yılında, İstanbul’da başladı. Restoran işletmeciliğinde 50 yılı aşan deneyimimizle çıktığımız bu yolculukta hedefimiz, yerli damak tadına uygun, güvenilir, temiz fastfood lezzetleri müşterilerimizle buluşturmaktı.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla, Suadiye Marmaris kısa zamanda en sevilen markalar arasında yerini aldı. İstanbul’da bir tek restoran ile başlayan maceramız, bugün Türkiye çapında 31 restoran ile büyüyerek devam ediyor.

Ancak başarımızın esas sırrı, rakamlardan ibaret değil: Biz tüm çalışanlarımız ve franchising temsilcilerimizle bir aile olduğumuza inanıyoruz. Biz yalnızca Suadiye Marmaris markası için değil, ailemiz için çalışıyoruz. Bugün ulaştığımız başarıda markamıza emek verenlerin katkılarının bilincindeyiz ve bu yolda onlarla birlikte ilerlemekten mutluluk duyuyoruz.

Günlük 250 bin
mutlu müşteri

Türkiye çapında
31 restoran

Yıllık 15
milyon servis

Toplam
500 çalışan

UYGULAMALAR

İnsan Kaynakları

Sektöründe lider markalardan biri olan Suadiye Marmaris, çalışanlarına dinamik kariyer olanakları da sağlayan bir firma olma yolunda, her geçen gün hedeflerini büyütmektedir. Bu hedef doğrultusunda, çalışanlarımız yetki ve inisiyatiflerini kullanmak, kendi kendilerini yönetmek, kendi hedeflerini kendi koydukları zaman aralığı içinde gerçekleştirmek için teşvik edilirler. Manevi bağları kuvvetli, işe yüreğini koyan, sahiplenebilen, birçok beceriye sahip çalışanlarımız ile; müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi ve hizmet anlayışımızı her geçen gün geliştirmeye devam etmek en önemli hedefimizdir.

Suadiye Marmaris’te tüm çalışanlara geniş eğitim olanakları sunulur. Her görev tanımının kendini geliştirmek adına yapabilecekleri, atacak adımları olduğuna inanarak eğitim olanakları sağlanmaktadır.

Şirketimizde geliştirdiğimiz bütün sistemlerde çalışanlarımızın temel sorumluluğu, kendini ve işini geliştirerek şirkete ve kendine değer katmaktır. Yönetim ise çalışanı kendi uzmanlık alanı içinde tam olarak bilgilendirmekle, herkese gerekli profesyonel gelişme araçlarını sunmakla ve rehberlik etmekle sorumludur.

POLITIKA

İnsan Kaynakları

En önemli sermayemiz, İnsan Kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden ve gücünden en fazla faydayı sağlamak; iş verimliliklerini artırmak, mesleki gelişmelerine olanak tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı temin etmek firmamızın devamlılığını ve başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Personel alımından başlayarak objektif değerlendirme yöntemlerinden yararlanarak adaylara eşit fırsat şansı tanımak, iş güvenliği ve çalışanların sağlığı açısından uygun çalışma ortamını sağlamak, çalışma isteğini geliştirici ve olumlu beşeri ilişkilerin gelişebileceği bir iş ortamı oluşturmak, çalışanların bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışmalarını sağlamak, çalışanların görevlerine bağlılığını arttırmak için çeşitli aktiviteler düzenlemek, çalışanlarla yönetim arasındaki iletişim olanak ve fırsatlarını geliştirmek, çalışanların iş etkinliğini ve çalışma verimini geliştirici düzenlemeler geliştirmek, çalışanların oryantasyon sürecinden itibaren gerekli kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermek, bu amaçla eğitim organizasyonlarına destek vermek Marmaris olarak, İnsan Kaynakları politikalarımız arasındadır.